Wpisz szukane słowo lub frazę:
SZUKAJ

PREMIERY

1 WRZEŚNIA
AFTER. OCAL MNIE (After We Fell)
REŻYSERIA: Castille Landon OBSADA: Arielle Kebbel, Mira Sorvino, Hero Fiennes Tiffin
3 WRZEŚNIA
KLUB BRZYDKICH DZIECI (De Club van Lelijke Kinderen)
REŻYSERIA: Jonathan Elbers OBSADA: Sem Hulsmann, Faye Kimmijser, Narek Awanesyan
3 WRZEŚNIA
PSI PATROL FILM (Paw Patrol: The Movie)
REŻYSERIA: Cal Brunker OBSADA: Randall Park, Dax Shepard, Iain Armitage
3 WRZEŚNIA
SHANG-CHI I LEGENDA DZIESIĘCIU PIERŚCIENI (Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings)
REŻYSERIA: Destin Daniel Cretton OBSADA: Awkwafina, Simu Liu, Tony Chiu-Wai Leung
3 WRZEŚNIA
TAJEMNICE SAINT TROPEZ (Mystere e Saint-Tropez)
REŻYSERIA: Nicolas Benamou OBSADA: Christian Clavier, Benoit Poelvoorde, Thierry Lhermitte
10 WRZEŚNIA
ANTYBOHATER (Antybohater)
REŻYSERIA: Michał Kawecki OBSADA:
10 WRZEŚNIA
SMALL WORLD (Small World)
REŻYSERIA: Patryk Vega OBSADA: Piotr Adamczyk, Marieta Żukowska, Julia Wieniawa, Piotr Stramowski
10 WRZEŚNIA
TEŚCIOWIE (Teściowie)
REŻYSERIA: Jakub Michalczuk OBSADA: Maja Ostaszewska, Marcin Dorociński, Izabela Kuna, Adam Woronowicz
10 WRZEŚNIA
WCIELENIE (Malignant)
REŻYSERIA: James Wan OBSADA: Annabelle Wallis, Maddie Hasson, Jacqueline McKenzie
10 WRZEŚNIA
WSZYSCY ZA JEDNEGO (Flukten over grensen)
REŻYSERIA: Johanne Helgeland OBSADA: Anna Sofie Skarholt, Bo Lindquist-Ellingsen, Samson Steine
10 WRZEŚNIA
ZŁE BAŚNIE (Favolacce)
REŻYSERIA: Damiano D'Innocenzo, Fabio D'Innocenzo OBSADA: Elio Germano, Tommaso Di Cola, Giulietta Rebeggiani
17 WRZEŚNIA
A-HA (a-ha: The Movie)
REŻYSERIA: Thomas Robsahm, Aslaug Holm OBSADA: Morten Harket, Magne Furuholmen, Pal Waaktaar-Savoy
17 WRZEŚNIA
AIDA (Quo vadis, Aida?)
REŻYSERIA: Jasmila Zbanic OBSADA: Jasna Duricić, Raymond Thiry, Reinout Bussemaker
17 WRZEŚNIA
JESTEM GRETA (I Am Greta)
REŻYSERIA: Nathan Grossman OBSADA:
17 WRZEŚNIA
REŻYSERIA: Jeremy Degruson, Ben Stassen OBSADA: Kylian Trouillard, Alexis Victor, Marie Chevalot
17 WRZEŚNIA
NAJMRO. KOCHA, KRADNIE, SZANUJE (Najmro. Kocha, kradnie, szanuje)
REŻYSERIA: Mateusz Rakowicz OBSADA: Dawid Ogrodnik, Robert Więckiewicz, Jakub Gierszał
17 WRZEŚNIA
PAN PATYK I MORSKI POTWÓR (Knerten og sjoormen)
REŻYSERIA: Tove Undheim OBSADA: Sjur Vatne Brean, Filip Mathias Eide, Anette Hoff
17 WRZEŚNIA
WYSZYŃSKI - ZEMSTA CZY PRZEBACZENIE (Wyszyński - zemsta czy przebaczenie)
REŻYSERIA: Tadeusz Syka OBSADA: Ksawery Szlenkier, Małgorzata Kożuchowska, Ida Nowakowska
24 WRZEŚNIA
JAK ROZMAWIAĆ Z PSEM (Think Like a Dog)
REŻYSERIA: Gil Junger OBSADA: Megan Fox, Janet Montgomery, Josh Duhamel
24 WRZEŚNIA
JEŹDŹCY SPRAWIEDLIWOŚCI (Retaerdighedens ryttere)
REŻYSERIA: Anders Thomas Jensen OBSADA: Mads Mikkelsen, Nikolaj Lie Kaas, Roland Moller
24 WRZEŚNIA
JINPA (Zhuang si le yi zhi yang)
REŻYSERIA: Pema Tseden OBSADA: Jinpa, Genden Phuntsok, Sonam Wangmo
24 WRZEŚNIA
NIEFORTUNNY NUMEREK LUB SZALONE PORNO (Babardeala cu bucluc sau porno balamuc)
REŻYSERIA: Radu Jude OBSADA: Katia Pascariu, Claudia Ieremia, Olimpia Malai
24 WRZEŚNIA
UNDINE (Undine)
REŻYSERIA: Christian Petzold OBSADA: Paula Beer, Franz Rogowski, Maryam Zaree
24 WRZEŚNIA
ŻEBY NIE BYŁO ŚLADÓW (Żeby nie było śladów)
REŻYSERIA: Jan P. Matuszyński OBSADA: Mateusz Górski, Sandra Korzeniak, Tomasz Ziętek