Wpisz szukane słowo lub frazę:
SZUKAJ

PREMIERY

16 KWIETNIA
DZIEŃ DOBRY, ROBIN (Robin's Wish)
REŻYSERIA: Tylor Norwood OBSADA: Susan Schneider, Shawn Levy, John R. Montgomery
16 KWIETNIA
ŚCIEMA PO POLSKU (Ściema po polsku)
Zwariowana, nieprzewidywalna i... prawdziwa komedia o kulisach szołbiznesu, parciu na szkło, łatwej kasie, wielkich ściemach i biznesie po polsku. Takiej komedii jeszcze nie było! Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę. Trójka przyjaciół, samozwańczych biznesmenów - dwóch januszy biznesu i "bogu ducha winny" znany komik, postanawia wkroczyć do branży filmowej i nakręcić film, który powali widzów na kolana. Wystarczy w końcu kamera, kilka kartek niedokończonego scenariusza i obietnica sławy. Chętnych na casting jest mnóstwo. Atrakcyjne ambitne dziewczyny z rybimi ustami i biustem XXL zrobią wszystko by zagrać. Talent nie jest tu najważniejszy! Tylko co, jeśli filmu wcale ma nie być! Zamiast wielkich pieniędzy są czeki bez pokrycia, a strumieniami nie leje się szampan a kolejne katastrofy. Gorzej być nie może? A jednak! Kto choć raz liznął polskiego szołbiznesu, wie, że nie ma rzeczy niemożliwych a wszelkie chwyty są dozwolone. Zaczyna się jazda bez trzymanki, a kolejne pomysły "producentów" to prawdziwy rollercoaster.
REŻYSERIA: Mariusz Pujszo OBSADA:
23 KWIETNIA
GENIUSZE (Geniusze)
REŻYSERIA: Thor Klein OBSADA: Philippe Tłokiński, Fabian Kocięcki, Esther Garrel
23 KWIETNIA
KRÓLOWIE ULICY (Kings of Mulberry Street)
REŻYSERIA: Judy Naidoo OBSADA: Aaqil Hoosen, Shaan Nathoo, Amith Sing
23 KWIETNIA
NOMADLAND (Nomadland)
Fern (Frances McDormand), po gospodarczym upadku robotniczego miasteczka w Nevadzie, pakuje swojego vana i wyrusza w drogę, odkrywając życie poza ramami konwencjonalnego społeczeństwa jako współczesna nomadka. "Nomadland" przedstawia historię Lindy May, Swankie i Boba Wellsa - prawdziwych nomadów, którzy stają się mentorami i towarzyszami Fern podczas jej podróży po rozległym amerykańskim Zachodzie.
REŻYSERIA: Chloe Zhao OBSADA: Frances McDormand, David Strathairn, Linda May
23 KWIETNIA
PIES (Dragoste 1: Caine)
REŻYSERIA: Florin Serban OBSADA: Valeriu Andriuta, Vitalie Bantas, Hritcu Florin
23 KWIETNIA
SWEAT (Sweat)
REŻYSERIA: Magnus von Horn OBSADA: Magdalena Koleśnik, Julian Świeżewski, Aleksandra Konieczna
23 KWIETNIA
WOLKA (Wolka)
Annie zostają ostatnie dni odsiadki, a to oznacza, że nadchodzi czas rozliczyć się z przeszłością. Gdy opuszcza więzienne mury, jej celem jest odnalezienie Doroty, z którą ma rachunki do wyrównania. Szybko okazuje się, że nie jest to takie proste, a w nowej rzeczywistości może liczyć tylko na siebie. Poszukiwania sprowadzają ją na Islandię, gdzie podając się za przyjaciółkę Doroty, szybko zyskuje zaufanie jej rodziny. Tylko one dwie wiedzą, o co toczy się gra. Jak długo potrwa ta sielanka? Jakie mroczne tajemnice kryje nasza bohaterka i jaki jest prawdziwy cel wizyty? Jedno jest pewne - na tej wyspie nie jest już bezpiecznie.
REŻYSERIA: Arnie Asgeirsson OBSADA: Olga Bołądź, Eryk Lubos, Anna Moskal, Jan Cięciara, Marianna Zydek
30 KWIETNIA
OJCIEC (The Father)
REŻYSERIA: Florian Zeller OBSADA: Olivia Colman, Anthony Hopkins, Mark Gatiss
30 KWIETNIA
ŚWIAT, KTÓRY NADEJDZIE (The World to Come)
REŻYSERIA: Mona Fastvold OBSADA: Vanessa Kirby, Katherine Waterston, Christopher Abbott