Wpisz szukane słowo lub frazę:
SZUKAJ

PREMIERY

5 KWIETNIA
CZERWONE MAKI (Czerwone maki)
REŻYSERIA: Krzysztof Łukaszewicz OBSADA: Michał Żurawski, Mateusz Banasiuk, Nicolas Przygoda, Leszek Lichota
5 KWIETNIA
CZERWONE NIEBO (Roter Himmel)
REŻYSERIA: Christian Petzold OBSADA: Thomas Schubert, Paula Beer, Enno Trebs
5 KWIETNIA
FILM DLA KOSMITÓW (Film dla kosmitów)
REŻYSERIA: Piotr Stasik OBSADA: Ezra Kos, Wiktoria Kącka, Jakub Lipnicki
5 KWIETNIA
KOBIETA Z... (Kobieta z...)
REŻYSERIA: Małgorzata Szumowska OBSADA: Joanna Kulig, Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Mateusz Więcławek
5 KWIETNIA
OMEN: POCZĄTEK (The First Omen)
REŻYSERIA: Arkasha Stevenson OBSADA: Bill Nighy, Ralph Ineson, Nell Tiger Free
5 KWIETNIA
POGROMCY DUCHÓW. IMPERIUM LODU (Ghostbusters: Frozen Empire)
REŻYSERIA: Gil Kenan OBSADA: Paul Rudd, Mckenna Grace, Carrie Coon
5 KWIETNIA
REŻYSERIA: Sven Unterwaldt Jr. OBSADA: Emilia Maier, Loris Sichrovsky, Lilith Julie Johna
5 KWIETNIA
TANIEC LWA (Kung Fu Leeuw)
REŻYSERIA: Froukje Tan OBSADA: Tyrell Williams, Haye Lee, Kar-Yung Lau
12 KWIETNIA
CIVIL WAR (Civil War)
REŻYSERIA: Alex Garland OBSADA: Kirsten Dunst, Wagner Moura, Cailee Spaeny
12 KWIETNIA
JOIKA (Joika)
REŻYSERIA: James Napier Robertson OBSADA: Diane Kruger, Talia Ryder, Karolina Gruszka, Borys Szyc
12 KWIETNIA
PERFECT DAYS (Perfect Days)
REŻYSERIA: Wim Wenders OBSADA: Yumi Aso, Tokio Emoto, Sayuri Ishikawa
12 KWIETNIA
ROSALIE (Rosalie)
REŻYSERIA: Stephanie Di Giusto OBSADA: Nadia Tereszkiewicz, Benoit Magimel, Benjamin Biolay
12 KWIETNIA
WARIACI (Wariaci)
REŻYSERIA: Jak Jakub Kolski OBSADA: Eryk Lubos, Alicja Stasiewicz
19 KWIETNIA
ABIGAIL (Abigail)
REŻYSERIA: Matt Bettinelli-Olpin, Tyler Gillett OBSADA: Melissa Barrera, Angus Cloud, Dan Stevens, Kathryn Newton
19 KWIETNIA
ANSELM (Anselm - Das Rauschen der Zeit)
REŻYSERIA: Wim Wenders OBSADA: Anselm Kiefer, Daniel Kiefer, Anton Wenders
19 KWIETNIA
REŻYSERIA: Sam Taylor-Johnson OBSADA: Lesley Manville, Jack O'Connell, Eddie Mars
19 KWIETNIA
DUCH (Yu-ryeong)
REŻYSERIA: Hae-Young Lee OBSADA: Kyung-gu Sol, Ha-nui Lee, So-dam Park
19 KWIETNIA
LATANIE DLA POCZĄTKUJĄCYCH (Northern Comfort)
REŻYSERIA: Hafsteinn Gunnar Sigurdsson OBSADA: Lydia Leonard, Timothy Spall, Ella Rumpf
19 KWIETNIA
PODRÓŻ DO KRAINY JUTRA (Journey to Yourland)
REŻYSERIA: Peter Budinsky OBSADA: Juraj Kemka, Erik Konicek, Helena Krajciova
19 KWIETNIA
PRZYSIĘGA IRENY (Irena's Vow)
REŻYSERIA: Louise Archambault OBSADA: Sophie Nelisse, Dougray Scott, Andrzej Seweryn
19 KWIETNIA
RETURN TO REASON (Return to Reason)
REŻYSERIA: Man Ray OBSADA: Andre de la Riviere, Robert Desnos, Kiki of Montparnasse
19 KWIETNIA
SPADAJĄCA GWIAZDA (L'etoile filante)
REŻYSERIA: Dominique Abel, Fiona Gordon OBSADA: Fiona Gordon, Dominique Abel, Kaori Ito
19 KWIETNIA
WINEVERYTHING (WinEverything)
REŻYSERIA: Janusz Osiński OBSADA:
26 KWIETNIA
CHALLENGERS (Challengers)
REŻYSERIA: Luca Guadagnino OBSADA: Zendaya, Mike Faist, Josh O'Connor
26 KWIETNIA
DELIKWENCI (Los delincuentes)
REŻYSERIA: Rodrigo Moreno OBSADA: Daniel Elias, Esteban Bigliardi, Margarita Molfino
26 KWIETNIA
EUREKA (Eureka)
REŻYSERIA: Lisandro Alonso OBSADA: Viggo Mortensen, Chiara Mastroianni, Alaina Clifford
26 KWIETNIA
KICIA KOCIA W PRZEDSZKOLU (Kicia Kocia w przedszkolu)
REŻYSERIA: OBSADA:
26 KWIETNIA
MÓJ PIES ARTUR (Arthur the King)
REŻYSERIA: Simon Cellan Jones OBSADA: Mark Wahlberg, Nathalie Emmanuel, Simu Liu
26 KWIETNIA
NIEPOKALANA (Immaculate)
REŻYSERIA: Michael Mohan OBSADA: Sydney Sweeney, Alvaro Morte, Simona Tabasco
26 KWIETNIA
SAMSARA (Samsara)
REŻYSERIA: Lois Patino OBSADA: Amid Keomany, Toumor Xiong, Simone Milavanh
26 KWIETNIA
WŁADCA MROKU (Lord of Misrule)
REŻYSERIA: William Brent Bell OBSADA: Tuppence Middleton, Ralph Ineson, Matt Stokoe
26 KWIETNIA
WŚRÓD WYSCHNIĘTYCH TRAW (Kuru Otlar Ustune)
REŻYSERIA: Nuri Bilge Ceylan OBSADA: Deniz Celiloglu, Merve Dizdar, Musab Ekici